HCM498000000ABJT
מק"ט מוצר של DigiKey
300-6117-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
300-6117-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
300-6117-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HCM498000000ABJT
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 18pF 100 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
8 MHz
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm