ATV04A260JB-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1563-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1563-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1563-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATV04A260JB-HF
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
תיאור מפורט
42.1V מלחץ9.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
ATV04A260JB-HF דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.5A