ATV04A400JB-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1567-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1567-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1567-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATV04A400JB-HF
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
תיאור מפורט
64.5V מלחץ6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
ATV04A400JB-HF דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6.2A