ATV04A400JB-HF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 64.5V מלחץ6.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AC (SMA) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ATV04A400JB-HF דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 400W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 40V | מארז / תיבה DO-214AC, SMA |
מתח - פריצה (מינ') 44.4V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 64.5V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 6.2A |