CDBB2100-G
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1109-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1109-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1109-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDBB2100-G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDBB2100-G דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AA (SMB)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 2 A