CGRM4004-G
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1329-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1329-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1329-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CGRM4004-G
תיאור
DIODE STANDARD 400V 1A MINI SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 400 V 1A הרכבה משטחית ‎Mini SMA/SOD-123‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CGRM4004-G דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 400 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V