CPDH3V3UP
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1395-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1395-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1395-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDH3V3UP
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
40W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
12pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-79, SOD-523
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
8V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)