ECS-.327-12.5-12R-C-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2738TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2738CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2738DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-.327-12.5-12R-C-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±10ppm גבישים 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
מודלים EDA/CAD
ECS-.327-12.5-12R-C-TR דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF