CPDQC3V3AU-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-2043-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-2043-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-2043-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDQC3V3AU-HF
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 14VC 0402C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14V מלחץ4A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0402C/SOD-923F
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
56W
קיבוליות @ תדר
0.4pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
4.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
14V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4A (8/20µs)