CPDQC3V3TU-HF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | ESD PROTECTION DIODES |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12V מלחץ15A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0402C/SOD-923F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 15A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 180W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | קיבוליות @ תדר pF114 ב-MHz1 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 5V | מארז / תיבה 0402 (1006 מטרי) |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 12V | מארז ההתקן של הספק |