CPDQC3V3TU-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-CPDQC3V3TU-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-CPDQC3V3TU-HFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-CPDQC3V3TU-HFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDQC3V3TU-HF
תיאור
ESD PROTECTION DIODES
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12V מלחץ15A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0402C/SOD-923F
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
180W
קיבוליות @ תדר
pF‏114‏ ב-MHz‏1‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
5V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12V