CZRF52C10-HF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRF52C10-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRF52C10-HF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRF52C10-HF
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CZRF52C10-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 7.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%