CZRF52C20-HF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
דומים
Nexperia USA Inc.
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 20 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRF52C20-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRF52C20-HF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRF52C20-HF
תיאור
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323F
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CZRF52C20-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 15 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%