CZRF52C20 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
דיודות - זנר (Zener) 20 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRF52C20
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1075-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1075-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1075-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRF52C20
תיאור
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323F
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CZRF52C20 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 15 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
1005/SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
50 Ohms