CZRF52C20 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 20V 200MW SOD323F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 20 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CZRF52C20 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 15 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |