CZRT55C10-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 3,473
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 10 V 350 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRT55C10-G
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRT55C10-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRT55C10-G
תיאור
DIODE ZENER 10V 350MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms