CZRT55C12-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 16,984
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 12 V 350 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRT55C12-G
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRT55C12-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRT55C12-G
תיאור
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23-3
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms