BZX84C12-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 2,453
גיליון נתונים
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
Comchip Technology
Comchip Technology
דומים
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3