CZRT55C18-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 18 V 350 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRT55C18-G
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRT55C18-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRT55C18-G
תיאור
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23-3
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms