CZRU52C36 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 36 V 150 mW ±5% הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.