CZRW55C15-G פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,644
גיליון נתונים
דומים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRW55C15-G
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRW55C15-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRW55C15-G
תיאור
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CZRW55C15-G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms