BZT52B15-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 2,390
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 5
גיליון נתונים
קיים במלאי: 8,850
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
קיים במלאי: 668
onsemi
קיים במלאי: 48
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 15 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52B15-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52B15-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B15-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
410 mW