TV04A150JB-G
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1465-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1465-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1465-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV04A150JB-G
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.39A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TV04A150JB-G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.39A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V