SMAJ15CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ15CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ15CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ15CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ15CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ15CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V