TV30C600J-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 1,389
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 500
96.8V מלחץ 30.99A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TV30C600J-G
מק"ט מוצר של DigiKey
TV30C600J-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV30C600J-G
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TV30C600J-G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
30.99A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V