BFM-1C-12C
מק"ט מוצר של DigiKey
1835-1151-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFM-1C-12C
תיאור
RELAY REED SPDT .25A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרי Reed SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
Comus International
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
1VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
1 ms
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן שחרור
2 ms
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
חומר מגע
רותניום (Ru)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
250 mA
התנגדות סליל
1.5 kOhms
מתח מיתוג
‎150VDC - מקס'
מספר מוצר בסיס
זרם סליל
8 mA