G3VM-101PR(TR05)
מק"ט מוצר של DigiKey
39-G3VM-101PR(TR05)TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
39-G3VM-101PR(TR05)CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
39-G3VM-101PR(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G3VM-101PR(TR05)
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ‎4-SMD ‏(0.128‎"‎‏, 3.25 מ"מ)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G3VM-101PR(TR05) דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
1.15VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 100 V
סדרה
זרם עומס
100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
14 Ohms
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
לשונית (SMD (SMT
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 110°C