DV75C-040.0M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה LVCMOS מתנד 3.3V 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 3.3V |
יצרן | יציבות התדר ±280ppb |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 6mA |