M100V-010.0M
מק"ט מוצר של DigiKey
CW785TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CW785CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CW785DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M100V-010.0M
תיאור
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ LVCMO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz מתנד גביש מבוקר מתח מקוזז השפעת טמפרטורה (VCTCXO) ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V ‎,8-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±100ppb
סדרה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
3.3mA