TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
EPSON
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10 MHz מתנד גביש מבוקר מתח מקוזז השפעת טמפרטורה (VCTCXO) CMOS מתנד 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB
מק"ט מוצר של DigiKey
114-TG5032CFN10.0000M-CAGNDAB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB
תיאור
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
יציבות התדר
±100ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
5mA
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.065‏ אינץ' (1.65‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V