158AVG016MGBJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1346-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
158AVG016MGBJ
תיאור
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1500 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 12mOhm 1500 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
158AVG016MGBJ דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-125°C
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
280 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
5.6 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
1500 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
12mOhm