A750MV158M1CAAE010
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A750MV158M1CAAE010-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750MV158M1CAAE010
תיאור
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1500 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 10mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750MV158M1CAAE010 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
305 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
6.1 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
1500 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
10mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C