227KXM025M
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1707-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
227KXM025M
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏1.055‏ ב-Hz‏120‏ 3000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
380 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
760 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
220 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.055‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C