AFC227M35G24T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-AFC227M35G24T-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-AFC227M35G24T-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-AFC227M35G24T-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFC227M35G24T-F
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏900‏ ב-Hz‏120‏ 1000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
502.5 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
670 mA @ 100 kHz
קיבוליות
עכבה
150 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏900‏ ב-Hz‏120‏
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C