AHA227M35G24T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-AHA227M35G24T-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-AHA227M35G24T-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-AHA227M35G24T-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHA227M35G24T-F
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.1‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
210 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
357 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.1‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C