AFK106M35B12T-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD Ohm1.35 ב-kHz100 2000 שעות ב-105°C |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 67.5 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 90 mA @ 100 kHz |
קיבוליות | עכבה 1.35 Ohms |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.240 אינץ' (6.10 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |