AFK227M25F24VT-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-AFK227M25F24VT-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-AFK227M25F24VT-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-AFK227M25F24VT-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFK227M25F24VT-F
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏160‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
450 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
160 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.425‏ אינץ' (10.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏160‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C