AHA227M35F24B-F אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 500
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
Chemi-Con
Chemi-Con
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 743
Nichicon
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.1‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AHA227M35F24B-F
מק"ט מוצר של DigiKey
AHA227M35F24B-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHA227M35F24B-F
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
170 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
289 mA @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.1‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C