EEE-FK1V221P אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 82
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 743
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 5,622
שדרוג
קיים במלאי: 40
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 364
Rubycon
קיים במלאי: 2,548
Nichicon
דומים
Rubycon
דומים
קיים במלאי: 500
קיים במלאי: 95
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 500
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C