AHA476M63F24T-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD Ohm6.3 ב-Hz120 2000 שעות ב-105°C |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 50 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | זרם אדווה בתדר גבוה 85 mA @ 100 kHz |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ) |
מתח - נומינלי 63 V | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.327 אינץ' x רוחב 0.327 אינץ' (8.30 מ"מ x 8.30 מ"מ) |
ESR (התנגדות טורית שקולה) Ohm6.3 ב-Hz120 | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |