EEE-FK1J470P
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE3823TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE3823CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE3823DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FK1J470P
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEE-FK1J470P דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
187.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
עכבה
650 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C