AHA476M63F24T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-AHA476M63F24T-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-AHA476M63F24T-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-AHA476M63F24T-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AHA476M63F24T-F
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏6.3‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
50 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
85 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏6.3‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C