CD4ED680GO3F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
68 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4ED680GO3F
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4ED680GO3F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4ED680GO3F
תיאור
CAP MICA 68PF 2% 500V RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
68 pF
טולרנס
±2%
מתח - נומינלי
500 V