CD4FD471JO3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
470 pF נציץ (Mica) קבלים 500 V רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CD4FD471JO3
מק"ט מוצר של DigiKey
CD4FD471JO3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD4FD471JO3
תיאור
CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
470 pF
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.339‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (8.60 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500 V