CDV16FF102JO3
מק"ט מוצר של DigiKey
338-3095-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDV16FF102JO3
תיאור
CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF נציץ (Mica) קבלים 1 kV רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.232‏ אינץ' (5.90‏ מ"מ)
קיבוליות
1000 pF
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.461‏ אינץ' x‏ רוחב 0.173‏ אינץ' (11.70 מ"מ x‏ 4.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
1 kV