HZA106M063D16T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-HZA106M063D16T-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
338-HZA106M063D16T-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
338-HZA106M063D16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HZA106M063D16T-F
תיאור
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 120mOhm 10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
כלי-רכב, מעקף, ביטול צימוד
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C