HZA227M025F24T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
HZA227M025F24T-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HZA227M025F24T-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HZA227M025F24T-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HZA227M025F24T-F
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
230 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C