MC08EA220J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1102-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC08EA220J-F
תיאור
CAP MICA 22PF 5% 100V 0805
תיאור מפורט
22 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 0805 (2012 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
קיבוליות
22 pF
טולרנס
±5%
מתח - נומינלי
100 V