MCF100VKIT4
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1354-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCF100VKIT4
תיאור
CAP KIT MICA 1PF-1000PF 50PCS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נציץ (Mica) ערכות קבלים 1pF ~ 1000pF 100V הרכבה משטחית 50 חלקים (10 ערכים - 5 כ"א)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
מתח - נומינלי
100V
סדרה
טולרנס
±0.5pF, ±5%
אריזה
תיבה
יישומים
RF, גלי מיקרו, תדר גבוה
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך
סוג ערכה
נציץ (Mica)
כמות
50 חלקים (10 ערכים - 5 כ"א)
תחום קיבוליות
1pF ~ 1000pF