MC12FA101J-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-1108-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC12FA101J-F
תיאור
CAP MICA 100PF 5% 100V 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF נציץ (Mica) קבלים 100 V 1210 (3225 מטרי)
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
נציץ (Mica)
יצרן
Cornell Dubilier Knowles
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
קיבוליות
100 pF
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100 V